RNMF12FTC210K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC210K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNMF12FTC210K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 210K OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNMF12FTC210K.pdf2.RNMF12FTC210K.pdf
  • Viesti
RNMF12FTC210K: n tekniset tiedot
Osa numero RNMF12FTC210K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 210K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5940638 pcs Tietolomake 1.RNMF12FTC210K.pdf2.RNMF12FTC210K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNMF paneeli tila 210 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNM 1/2 T2 210K 1% R
RNM 1/2 T2 210K 1% R-ND