RNMF12FTC255R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC255R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNMF12FTC255R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 255 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNMF12FTC255R.pdf2.RNMF12FTC255R.pdf
  • Viesti
RNMF12FTC255R: n tekniset tiedot
Osa numero RNMF12FTC255R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 255 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4829275 pcs Tietolomake 1.RNMF12FTC255R.pdf2.RNMF12FTC255R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNMF paneeli tila 255 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNM 1/2 T2 255 1% R
RNM 1/2 T2 255 1% R-ND