RNMF12FTD52K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNMF12FTD52K3
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 52.3K OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNMF12FTD52K3.pdf2.RNMF12FTD52K3.pdf
  • Viesti
RNMF12FTD52K3: n tekniset tiedot
Osa numero RNMF12FTD52K3 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 52.3K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6573079 pcs Tietolomake 1.RNMF12FTD52K3.pdf2.RNMF12FTD52K3.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNMF paneeli tila 52.3 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 52.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film Sävellys Metal Film