RNMF12FTD82K5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTD82K5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNMF12FTD82K5
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 82.5K OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNMF12FTD82K5.pdf2.RNMF12FTD82K5.pdf
  • Viesti
RNMF12FTD82K5: n tekniset tiedot
Osa numero RNMF12FTD82K5 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 82.5K OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6338540 pcs Tietolomake 1.RNMF12FTD82K5.pdf2.RNMF12FTD82K5.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
Sarja RNMF paneeli tila 82.5 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNM 1/2 T1 82.5K 1% R
RNM 1/2 T1 82.5K 1% R-ND