RNMF14FTC620K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTC620K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNMF14FTC620K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 620K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNMF14FTC620K.pdf2.RNMF14FTC620K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
RNMF14FTC620K: n tekniset tiedot
Osa numero RNMF14FTC620K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 620K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11052515 pcs Tietolomake 1.RNMF14FTC620K.pdf2.RNMF14FTC620K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Sarja RNMF paneeli tila 620 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet S620KCATR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 620 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film