RNMF14FTD52K3
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD52K3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNMF14FTD52K3
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 52.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNMF14FTD52K3.pdf2.RNMF14FTD52K3.pdf
  • Viesti
RNMF14FTD52K3: n tekniset tiedot
Osa numero RNMF14FTD52K3 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 52.3K OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10298471 pcs Tietolomake 1.RNMF14FTD52K3.pdf2.RNMF14FTD52K3.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Sarja RNMF paneeli tila 52.3 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNM 1/4 T1 52.3K 1% R
RNM 1/4 T1 52.3K 1% R-ND