RNMF14FTD953R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD953R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNMF14FTD953R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 953 OHM 1/4W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNMF14FTD953R.pdf2.RNMF14FTD953R.pdf
  • Viesti
RNMF14FTD953R: n tekniset tiedot
Osa numero RNMF14FTD953R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 953 OHM 1/4W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9932000 pcs Tietolomake 1.RNMF14FTD953R.pdf2.RNMF14FTD953R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
Sarja RNMF paneeli tila 953 Ohms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNM 1/4 T1 953 1% R
RNM 1/4 T1 953 1% R-ND