RNV14FAL620K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RNV14FAL620K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RNV14FAL620K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES MF HV .25W 620K OHM 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RNV14FAL620K.pdf2.RNV14FAL620K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
RNV14FAL620K: n tekniset tiedot
Osa numero RNV14FAL620K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES MF HV .25W 620K OHM 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3172761 pcs Tietolomake 1.RNV14FAL620K.pdf2.RNV14FAL620K.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
Sarja RNV paneeli tila 620 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RNV14FAL620KTB
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 620 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Metal Film