RPC0603JT680K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0603JT680K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC0603JT680K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 680K OHM 5% 1/10W 0603
lomakkeissa: 1.RPC0603JT680K.pdf2.RPC0603JT680K.pdf
  • Viesti
RPC0603JT680K: n tekniset tiedot
Osa numero RPC0603JT680K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 680K OHM 5% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4173240 pcs Tietolomake 1.RPC0603JT680K.pdf2.RPC0603JT680K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0603 Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Sarja RPC paneeli tila 680 kOhms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 680 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film