RPC0805JT200K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT200K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC0805JT200K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 200K OHM 5% 1/4W 0805
lomakkeissa: 1.RPC0805JT200K.pdf2.RPC0805JT200K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
RPC0805JT200K: n tekniset tiedot
Osa numero RPC0805JT200K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 200K OHM 5% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4625501 pcs Tietolomake 1.RPC0805JT200K.pdf2.RPC0805JT200K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RPC paneeli tila 200 kOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Muut nimet RPC0805JT200K-ND
RPC0805JT200KTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film