RPC0805JT2M70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT2M70 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC0805JT2M70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.7M OHM 5% 1/4W 0805
lomakkeissa: 1.RPC0805JT2M70.pdf2.RPC0805JT2M70.pdf
  • Viesti
RPC0805JT2M70: n tekniset tiedot
Osa numero RPC0805JT2M70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.7M OHM 5% 1/4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4298228 pcs Tietolomake 1.RPC0805JT2M70.pdf2.RPC0805JT2M70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 0805 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja RPC paneeli tila 2.7 MOhms
Virta (wattia) 0.25W, 1/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.7 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film