RPC1210JT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1210JT100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC1210JT100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 5% 1/2W 1210
lomakkeissa: 1.RPC1210JT100R.pdf2.RPC1210JT100R.pdf
  • Viesti
RPC1210JT100R: n tekniset tiedot
Osa numero RPC1210JT100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 5% 1/2W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 928126 pcs Tietolomake 1.RPC1210JT100R.pdf2.RPC1210JT100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Sarja RPC paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet RPC 1210 100 5% R
RPC 1210 100 5% R-ND