RPC2010JT1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010JT1K50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC2010JT1K50
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.5K OHM 5% 3/4W 2010
lomakkeissa: 1.RPC2010JT1K50.pdf2.RPC2010JT1K50.pdf
  • Viesti
RPC2010JT1K50: n tekniset tiedot
Osa numero RPC2010JT1K50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.5K OHM 5% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1245952 pcs Tietolomake 1.RPC2010JT1K50.pdf2.RPC2010JT1K50.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2010 Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Sarja RPC paneeli tila 1.5 kOhms
Virta (wattia) 0.75W, 3/4W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric) Muut nimet RPC 2010 1.5K 5% R
RPC 2010 1.5K 5% R-ND