RPC2512JT2R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512JT2R20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC2512JT2R20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.2 OHM 5% 1.5W 2512
lomakkeissa: 1.RPC2512JT2R20.pdf2.RPC2512JT2R20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
8000 pcs
  • Viesti
RPC2512JT2R20: n tekniset tiedot
Osa numero RPC2512JT2R20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.2 OHM 5% 1.5W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 888427 pcs Tietolomake 1.RPC2512JT2R20.pdf2.RPC2512JT2R20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Sarja RPC paneeli tila 2.2 Ohms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet RPC 2512 2.2 5% R