RPC2512JT680R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512JT680R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC2512JT680R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 680 OHM 5% 1.5W 2512
lomakkeissa: 1.RPC2512JT680R.pdf2.RPC2512JT680R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RPC2512JT680R: n tekniset tiedot
Osa numero RPC2512JT680R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 680 OHM 5% 1.5W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 176359 pcs Tietolomake 1.RPC2512JT680R.pdf2.RPC2512JT680R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Sarja RPC paneeli tila 680 Ohms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Cut Tape (CT)