RPC2512KT560R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2512KT560R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RPC2512KT560R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 560 OHM 10% 1.5W 2512
lomakkeissa: 1.RPC2512KT560R.pdf2.RPC2512KT560R.pdf
  • Viesti
RPC2512KT560R: n tekniset tiedot
Osa numero RPC2512KT560R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 560 OHM 10% 1.5W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 579980 pcs Tietolomake 1.RPC2512KT560R.pdf2.RPC2512KT560R.pdf
Toleranssi ±10% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package 2512 Koko / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Sarja RPC paneeli tila 560 Ohms
Virta (wattia) 1.5W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric) Muut nimet RPC 2512 560 10% R
RPC 2512 560 10% R-ND