RSF12FT124R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12FT124R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF12FT124R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 124 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF12FT124R.pdf2.RSF12FT124R.pdf
  • Viesti
RSF12FT124R: n tekniset tiedot
Osa numero RSF12FT124R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 124 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1376327 pcs Tietolomake 1.RSF12FT124R.pdf2.RSF12FT124R.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 124 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 124 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film