RSF12FT24R9
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
RSF12FT24R9 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF12FT24R9
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 24.9 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF12FT24R9.pdf2.RSF12FT24R9.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSF12FT24R9: n tekniset tiedot
Osa numero RSF12FT24R9 Valmistaja Stackpole Electronics Inc.
Kuvaus RES 24.9 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1399870 pcs Tietolomake 1.RSF12FT24R9.pdf2.RSF12FT24R9.pdf
Voltage Rating - AC - Jännite - Working 0.5W, 1/2W
Jännite - Breakdown Axial Paksuus (Max) ±200ppm/°C
Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) Sarja RSF
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Polarisaatio Axial
Muut nimet RS 1/2 24.9 1% R
RS 1/2 24.9 1% R-ND
RS1/224.91%R
RS1/224.91%R-ND
RS1/224.9FR
RS1/224.9FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero RSF12FT24R9
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
FIFO: n 2 Laajennettu kuvaus 24.9 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film
ESR (Equivalent Series Resistance) ±1% Kuvaus RES 24.9 OHM 1/2W 1% AXIAL