RSF12FT3R01
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12FT3R01 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF12FT3R01
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.01 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF12FT3R01.pdf2.RSF12FT3R01.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSF12FT3R01: n tekniset tiedot
Osa numero RSF12FT3R01 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.01 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1752719 pcs Tietolomake 1.RSF12FT3R01.pdf2.RSF12FT3R01.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 3.01 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1/2 3.01 1% R
RS 1/2 3.01 1% R-ND
RS1/23.011%R
RS1/23.011%R-ND
RS1/23.01FR
RS1/23.01FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3.01 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film