RSF12FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12FTR100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF12FTR100
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.1 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF12FTR100.pdf2.RSF12FTR100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSF12FTR100: n tekniset tiedot
Osa numero RSF12FTR100 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.1 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1104284 pcs Tietolomake 1.RSF12FTR100.pdf2.RSF12FTR100.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 100 mOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1/2 0.1 1% R
RS 1/2 0.1 1% R-ND
RS1/20.11%R
RS1/20.11%R-ND
RS1/20.1FR
RS1/20.1FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 100 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film