RSF1FT1R65
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT1R65 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FT1R65
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.65 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FT1R65.pdf2.RSF1FT1R65.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSF1FT1R65: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FT1R65 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.65 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2139004 pcs Tietolomake 1.RSF1FT1R65.pdf2.RSF1FT1R65.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 1.65 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.65 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film