RSF1FT2K74
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT2K74 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FT2K74
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.74K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FT2K74.pdf2.RSF1FT2K74.pdf
  • Viesti
RSF1FT2K74: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FT2K74 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.74K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1994329 pcs Tietolomake 1.RSF1FT2K74.pdf2.RSF1FT2K74.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 2.74 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSF 1 2.74K 1% R
RSF 1 2.74K 1% R-ND