RSF1FT2R43
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT2R43 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FT2R43
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.43 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FT2R43.pdf2.RSF1FT2R43.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RSF1FT2R43: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FT2R43 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.43 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 229205 pcs Tietolomake 1.RSF1FT2R43.pdf2.RSF1FT2R43.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 2.43 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSF1FT2R43CT
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2.43 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film