RSF1FT3R32
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT3R32 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FT3R32
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.32 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FT3R32.pdf2.RSF1FT3R32.pdf
  • Viesti
RSF1FT3R32: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FT3R32 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.32 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1819351 pcs Tietolomake 1.RSF1FT3R32.pdf2.RSF1FT3R32.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 3.32 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 3.32 1% R
RS 1 3.32 1% R-ND
RS13.321%R
RS13.321%R-ND
RS13.32FR
RS13.32FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3.32 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film