RSF1FT4K87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT4K87 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FT4K87
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.87K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FT4K87.pdf2.RSF1FT4K87.pdf
  • Viesti
RSF1FT4K87: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FT4K87 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.87K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2326082 pcs Tietolomake 1.RSF1FT4K87.pdf2.RSF1FT4K87.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 4.87 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 4.87K 1% R
RS 1 4.87K 1% R-ND
RS14.87K1%R
RS14.87K1%R-ND
RS14.87KFR
RS14.87KFR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.87 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film