RSF1FTR820
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FTR820 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1FTR820
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.82 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1FTR820.pdf2.RSF1FTR820.pdf
  • Viesti
RSF1FTR820: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1FTR820 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.82 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2361515 pcs Tietolomake 1.RSF1FTR820.pdf2.RSF1FTR820.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 820 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 0.82 1% R
RS 1 0.82 1% R-ND
RS10.821%R
RS10.821%R-ND
RS10.82FR
RS10.82FR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 820 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film