RSF1JB4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB4R70 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1JB4R70
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1JB4R70.pdf2.RSF1JB4R70.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF1JB4R70: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1JB4R70 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3255833 pcs Tietolomake 1.RSF1JB4R70.pdf2.RSF1JB4R70.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 4.7 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 4.7 5% A
RS 1 4.7 5% A-ND
RS14.75%A
RS14.75%A-ND
RS14.7JA
RS14.7JA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film