RSF1JB8R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB8R20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1JB8R20
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 8.2 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1JB8R20.pdf2.RSF1JB8R20.pdf
  • Viesti
RSF1JB8R20: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1JB8R20 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 8.2 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3754097 pcs Tietolomake 1.RSF1JB8R20.pdf2.RSF1JB8R20.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 8.2 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSF 1 8.2 5% A
RSF 1 8.2 5% A-ND