RSF1JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JT150R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1JT150R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 150 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1JT150R.pdf2.RSF1JT150R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSF1JT150R: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1JT150R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 150 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3119659 pcs Tietolomake 1.RSF1JT150R.pdf2.RSF1JT150R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 150 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSF 1 150 5% R
RSF 1 150 5% R-ND