RSF1JT2R40
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JT2R40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF1JT2R40
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2.4 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF1JT2R40.pdf2.RSF1JT2R40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
RSF1JT2R40: n tekniset tiedot
Osa numero RSF1JT2R40 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2.4 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3264205 pcs Tietolomake 1.RSF1JT2R40.pdf2.RSF1JT2R40.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 2.4 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 1 2.4 5% R
RS 1 2.4 5% R-ND
RS12.45%R
RS12.45%R-ND
RS12.4JR
RS12.4JR-ND
RSF1JT2R40-ND
RSF1JT2R40TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2.4 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film