RSF2FB10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FB10K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2FB10K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 10K OHM 2W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2FB10K0.pdf2.RSF2FB10K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF2FB10K0: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2FB10K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10K OHM 2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1154821 pcs Tietolomake 1.RSF2FB10K0.pdf2.RSF2FB10K0.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 10 kOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 10K 1% A
RS 2 10K 1% A-ND
RS210K1%A
RS210K1%A-ND
RS210KFA
RS210KFA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film