RSF2GTR300
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2GTR300 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2GTR300
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.3 OHM 2W 2% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2GTR300.pdf2.RSF2GTR300.pdf
  • Viesti
RSF2GTR300: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2GTR300 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.3 OHM 2W 2% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1398586 pcs Tietolomake 1.RSF2GTR300.pdf2.RSF2GTR300.pdf
Toleranssi ±2% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 300 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 0.3 2% R
RS 2 0.3 2% R-ND
RS20.32%R
RS20.32%R-ND
RS20.3GR
RS20.3GR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 300 mOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film