RSF2JB1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JB1R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JB1R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JB1R00.pdf2.RSF2JB1R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSF2JB1R00: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JB1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2353361 pcs Tietolomake 1.RSF2JB1R00.pdf2.RSF2JB1R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSF 2 1 5% A
RSF 2 1 5% A-ND
RSF215%A
RSF215%A-ND
RSF21JA
RSF21JA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film