RSF2JBR910
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JBR910 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JBR910
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.91 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JBR910.pdf2.RSF2JBR910.pdf
  • Viesti
RSF2JBR910: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JBR910 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.91 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2608083 pcs Tietolomake 1.RSF2JBR910.pdf2.RSF2JBR910.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 910 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 0.91 5% A
RS 2 0.91 5% A-ND
RS20.915%A
RS20.915%A-ND
RS20.91JA
RS20.91JA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 910 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film