RSF2JT27R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT27R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JT27R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 27 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JT27R0.pdf2.RSF2JT27R0.pdf
  • Viesti
RSF2JT27R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JT27R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 27 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2467917 pcs Tietolomake 1.RSF2JT27R0.pdf2.RSF2JT27R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 27 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 27 5% R
RS 2 27 5% R-ND
RS2275%R
RS2275%R-ND
RS227JR
RS227JR-ND
RSF 2 27 5% R
RSF 2 27 5% R-ND