RSF2JT39R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT39R0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JT39R0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 39 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JT39R0.pdf2.RSF2JT39R0.pdf
  • Viesti
RSF2JT39R0: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JT39R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 39 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2976333 pcs Tietolomake 1.RSF2JT39R0.pdf2.RSF2JT39R0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 39 Ohms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 2 39 5% R
RS 2 39 5% R-ND
RS2395%R
RS2395%R-ND
RS239JR
RS239JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 39 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film