RSF2JTR560
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JTR560 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF2JTR560
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.56 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF2JTR560.pdf2.RSF2JTR560.pdf
  • Viesti
RSF2JTR560: n tekniset tiedot
Osa numero RSF2JTR560 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.56 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2816889 pcs Tietolomake 1.RSF2JTR560.pdf2.RSF2JTR560.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Sarja RSF paneeli tila 560 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSF 2 0.56 5% R
RSF 2 0.56 5% R-ND