RSF3JB5K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JB5K10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF3JB5K10
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 5.1K OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF3JB5K10.pdf2.RSF3JB5K10.pdf
  • Viesti
RSF3JB5K10: n tekniset tiedot
Osa numero RSF3JB5K10 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.1K OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 694271 pcs Tietolomake 1.RSF3JB5K10.pdf2.RSF3JB5K10.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Sarja RSF paneeli tila 5.1 kOhms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 5 5.1K 5% A
RS 5 5.1K 5% A-ND
RS55.1K5%A
RS55.1K5%A-ND
RS55.1KJA
RS55.1KJA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 5.1 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film