RSF3JT150R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT150R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF3JT150R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 150 OHM 3W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF3JT150R.pdf2.RSF3JT150R.pdf
  • Viesti
RSF3JT150R: n tekniset tiedot
Osa numero RSF3JT150R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 150 OHM 3W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 601846 pcs Tietolomake 1.RSF3JT150R.pdf2.RSF3JT150R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Sarja RSF paneeli tila 150 Ohms
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RS 3 150 5% R
RS 3 150 5% R-ND
RS31505%R
RS31505%R-ND
RS3150JR
RS3150JR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 150 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film