RSF5JA33K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF5JA33K2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSF5JA33K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 33.2K OHM 5W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSF5JA33K2.pdf2.RSF5JA33K2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
RSF5JA33K2: n tekniset tiedot
Osa numero RSF5JA33K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 33.2K OHM 5W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 267790 pcs Tietolomake 1.RSF5JA33K2.pdf2.RSF5JA33K2.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.315" Dia x 0.965" L (8.00mm x 24.50mm)
Sarja RSF paneeli tila 33.2 kOhms
Virta (wattia) 5W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 235°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 33.2 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film