RSMF12JB33K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JB33K0 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF12JB33K0
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 33KOHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF12JB33K0.pdf2.RSMF12JB33K0.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF12JB33K0: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF12JB33K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 33KOHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5086477 pcs Tietolomake 1.RSMF12JB33K0.pdf2.RSMF12JB33K0.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 33 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 1/2 33K 5% A