RSMF1FB18K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FB18K2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1FB18K2
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 18.2K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1FB18K2.pdf2.RSMF1FB18K2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF1FB18K2: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1FB18K2 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 18.2K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2408102 pcs Tietolomake 1.RSMF1FB18K2.pdf2.RSMF1FB18K2.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 18.2 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 1 18.2K 1% A
RSM 1 18.2K 1% A-ND