RSMF1FT1R91
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT1R91 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1FT1R91
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 1.91 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1FT1R91.pdf2.RSMF1FT1R91.pdf
  • Viesti
RSMF1FT1R91: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1FT1R91 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.91 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1866836 pcs Tietolomake 1.RSMF1FT1R91.pdf2.RSMF1FT1R91.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 1.91 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Yksityiskohtainen kuvaus 1.91 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film