RSMF1FT3R92
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT3R92 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1FT3R92
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 3.92 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1FT3R92.pdf2.RSMF1FT3R92.pdf
  • Viesti
RSMF1FT3R92: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1FT3R92 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.92 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1782540 pcs Tietolomake 1.RSMF1FT3R92.pdf2.RSMF1FT3R92.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 3.92 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 1 3.92 1% R
RSM 1 3.92 1% R-ND