RSMF1FT4K87
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT4K87 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1FT4K87
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 4.87K OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1FT4K87.pdf2.RSMF1FT4K87.pdf
  • Viesti
RSMF1FT4K87: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1FT4K87 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 4.87K OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2078914 pcs Tietolomake 1.RSMF1FT4K87.pdf2.RSMF1FT4K87.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 4.87 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 1 4.87K 1% R
RSM 1 4.87K 1% R-ND