RSMF1FTR332
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FTR332 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1FTR332
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 0.332 OHM 1W 1% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1FTR332.pdf2.RSMF1FTR332.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSMF1FTR332: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1FTR332 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.332 OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1730127 pcs Tietolomake 1.RSMF1FTR332.pdf2.RSMF1FTR332.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 332 mOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 332 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film