RSMF1JA100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JA100R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1JA100R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1JA100R.pdf2.RSMF1JA100R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
RSMF1JA100R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1JA100R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3461533 pcs Tietolomake 1.RSMF1JA100R.pdf2.RSMF1JA100R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 100 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film