RSMF1JB2R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB2R00 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1JB2R00
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 2 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1JB2R00.pdf2.RSMF1JB2R00.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
RSMF1JB2R00: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1JB2R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 2 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3000425 pcs Tietolomake 1.RSMF1JB2R00.pdf2.RSMF1JB2R00.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 2 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 1 2 5% A
RSM 1 2 5% A-ND
RSM125%A
RSM125%A-ND
RSM12JA
RSM12JA-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 2 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film