RSMF1JT150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JT150K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1JT150K
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 150K OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1JT150K.pdf2.RSMF1JT150K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
RSMF1JT150K: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1JT150K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 150K OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3098788 pcs Tietolomake 1.RSMF1JT150K.pdf2.RSMF1JT150K.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 150 kOhms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSM 1 150K 5% R
RSM 1 150K 5% R-ND