RSMF1JT620R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JT620R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RSMF1JT620R
Valmistaja / merkki: Stackpole Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus RES 620 OHM 1W 5% AXIAL
lomakkeissa: 1.RSMF1JT620R.pdf2.RSMF1JT620R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RSMF1JT620R: n tekniset tiedot
Osa numero RSMF1JT620R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 620 OHM 1W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 400242 pcs Tietolomake 1.RSMF1JT620R.pdf2.RSMF1JT620R.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Sarja RSMF paneeli tila 620 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RSMF1620JRCT
RSMF1620JRCT-ND
RSMF1JT620RCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 620 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film